kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně

101 Mandala partnerská

This image has an empty alt attribute; its file name is 101-Mandala-partnerská-vodotisk-330x330.jpg

Tuto mandalu si u mě objednala paní B. jak partnerskou na zakázku.

Mandala obsahuje 6 prvků. Číslo šest charakterizují slova harmonie a soulad, také vyrovnání protikladů, tedy mužské a ženské energie v nás samotných a i ve vašem vztahu. 6 dává příslib postupu, pokroku, dosažení cíle, povýšení, úspěchu, rodinnému štěstí.
Uprostřed je květ života posilující 7 základních čaker – energetických center. Jeho střed je božká energie, bod zrodu. Tento symbol léčí duši, harmonizuje a dodává energii, též napomáhá napojení na sílu univerza.
Mandala (červená barva) bude podporovat oba partnery a jejich domov, bude léčit kořeny, ze kterých oba pochází a napomůže napojení na matičku Zemi. Tento základ je důležitý pro budování dalších „pater“ vztahu. Oranžová je symbolem tvoření, sexuality, energie. Žlutá je barvou třetí čakry,  s povzbuzujícími a rozveselujícími účinky. Je symbolem moudrosti a vysoké inteligence. Podporuje myšlení, povzbuzuje nervy a oživuje paměť. Napomáhá uvolnění, svobodnému vývoji a komunikaci při navazování kontaktů.
Tyrkysová barva bude napomáhat dobré komunikaci. Má uklidňující účinky na tělo i duši. Podporuje vaše sebevědomí a fantazii.
Modrá je symbolem svobody, volnosti a klidu. V kombinaci s růžovými srdíčky přinese svobodu a lásku do vztahu.
Fialová podpoří společný duchovní růst partnerů, jejich spiritualitu, ale i srdečnost. Zelená barva podporuje zdraví, rovnováhu, klid a naději a léčí.

Objednat mandalu

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Sdílejte: