kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně
14D. Mandala jednorožec

14D. Mandala jednorožec

Jednorožec je kouzelné stvoření, které je symbolem síly a čistoty. Přinášejí nám očistu a vhled pro lidi, kteří jsou připraveni poznat jejich (svou) krásu a čistotu. Jednorožci nás očisťují. Jejich účelem je připomenout nám nevinnost duše. Připomínají nám, kým opravdu jsme. Všechna bílá zvířata v sobě nesou Kristovu energii bezpodmínečné lásky. Jejich srdce a duše jsou tak čisté, že mohou následovat pouze světlo.

Jednorožci nás kontaktují přes duši, pracují na úrovni duše. Jsou v kontaktu s těmi, kteří vyzařují světlo a mají vizi větší, než jsou oni sami. Hledají lidi, kteří touží pomáhat druhým a chtějí měnit svět k lepšímu, i když jen o malý kousek. Přinášejí nám do života radost a nadšení.

Jednorožci plní přání duše, přání, které nás uspokojí hlouběji a pomohou nám vyplnit to, co jsme si předsevzali před narozením. Někdy naše touhy jsou pouze malým plamínkem svíčky, ale jednorožci jej vidí a svým dechem ho rozfoukají do velikosti plamene. Poté, co se narodíme, někdy nevidíme příležitosti, které se nám nabízejí, a proto návštěva jednorožce může být velmi silným zážitkem pro ty, kteří si vzpomenou. Jednorožci s námi komunikují telepaticky. Je to jazyk světla, který obsahuje informace a vědění.

Jednorožci nám pomáhají s naplněním životního cíle, udržet si svou vizi a dávají nám odvahu a víru pokračovat v naplnění této vize přes všechny překážky. Svou energií nás dovedou uklidnit a posílit, abychom měli potřebnou důstojnost a charisma pro cestu k tomu, v co věříme, že je správné. Podporují nás držet se svých vizí a stát si za nimi. Znají směr duše, komunity a světa.

Objednat mandalu

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

Sdílejte: