kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně
70. Mandala posel nebes

70. Mandala posel nebes

Další mandalka kreslená na zakázku.
Tato je pro malou holčičku. Pro rodiče nese zprávu, že sem dušička této holčičky byla poslána, aby se rodiče od ní něco učili. Je to duhové dítě.
Ty se rodí od roku 2005. Říká se, že jejich duše nemají žádnou karmu a že přicházejí na naši planetu úplně poprvé.
Jejich úkolem je pomoci lidem se dostat se na vyšší úroveň. Jsou to děti vysoce inteligentní, kreativní, nesnášejí autority a omezení, vždy říkají, co si myslí, a mohou působit asociálně. Komunikují velmi lehce se zvířaty, rostlinami, jinými dětmi a s přírodou. Často se z nich stávají samotáři, protože je jejich vrstevníci stejně nechápou. Mají sklony k plačtivosti. Jsou netrpělivé a mají silnou intuici. Aby mohly objevit samy sebe, potřebují od svého okolí a hlavně rodiny velkou podporu.
Krásný žlutý střed představuje naší duši a růžové okvětní plátky jsou láskou k duši, cestou k sobě. Okolo se točí modré a fialové květy, které symbolizují napojení duše na intuici a duchovno, na Universum, na zdroj. Ukazuje nám, jak je důležité své duši naslouchat, mít se rádi a přijímat se, jací jsme. Květina leží celá na žlutém pozadí, které postupně přechází v duhu a navazuje na ní barva fialová symbolizující duchovno a modrá jako intuice. Holubice představují klid a mír a přinášejí čisté poselství sem na Zemi.

Objednat mandalu

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Sdílejte: