kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně

87-mandala-pece-text2Nedávno mě oslovila jedna paní s přáním, abych pro její dceru nakreslila tetovací mandalu, která by pro ní byla vhodná a přinášela jen to dobré.

Zářící šlutý střed je jako naše duše a zároveň symbolizuje bohatství, teplo a do života nám přináší energii samostatnosti, nových začátků, postupu a aktivity. Napomáhá též se spojit s vlastním nitrem, s duší. Okolo je zelená, která má schopnost léčit, hojit, pomáhá nastolit rovnováhu. Je barvou svěžesti, nových začátků, růstu, znovuzrození a schopnosti rozdávat lásku. Červená barva na okraji je vášnivá, plná energie, síly, optimismu a magnetem hojnosti. Fialová bude přinášet spojení s fantazií, duchovnoem, tajemnem a podpoří pozitivní změny v životě. Oranžová barva podpoří energičnost, sílu, emoce, sexualitu a radost v životě. Je to barva dobrodružství, podzimního slunce, štěstí. Květiny a listy symbolizují vznik něčeho nového, rozpuk, otevření se. Ale také také pomíjivost krásy. Mandalka je 6-ti nová. 6 podporuje spojení dvou protikladů – 2 ženského principu a 3 mužského. Bude tedy podporovat sjednocení těchto energií v nás. Podstatou 6 je rodina, domov, partnerství.

img_3207 img_3208 img_3209

 

 

 

 

 

Objednat mandalu

Jméno a příjmení*:
Telefon:
E-mail*:
Číslo mandaly:*
Počet kusů:*
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Sdílejte: