kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně
88 Mandala zakořenění

88 Mandala zakořenění

88 Mandala zakořenění

Nedávno mě kontaktovala kamarádka a poprosila mě, abych nakreslila mandalu pro jejího muže Jiřího. A tady se na ní můžete podívat.

Mandala s 8 prvky a jejich násobky symbolizuje moc, schopnost překonávat překážky. Je to také spojení s materiálnem, dále schopnost řídit a vést. Představuje harmonii párů. Také znamená touhu po celistvosti  a nebo že Jiří prožívá znovuzrození. Vyrovnává potřebu mezi dáváním a braním.
Střed mandaly je duše, která rozkvétá a k tomu potřebuje růst, učit se. Žlutá je barva slunce, tepla. Probouzí nové nápady. Je barvou aktivity a nových začátků. Je to barva bohatství- jak materiálního, tak duchovního. Pomáhá při očistě duše a spojuje s vlastním nitrem.
Oranžová je barvou emocí a sexuality, radosti ze života. Je to barva zrání, změn a sebepoznání. Červená je symbolem vášně, životní energie, síly, rozhodnosti, rychlosti. Mobilizuje síly. Je to barva první čakry, zakořenení, kořenů. Pomůže přijmout rodinné kořeny, ze kterých vycházíme. Což je důležité pro další růst duše. Bez základu není možné stavět dům a naše kořeny a rodina jsou našimi zkáklady. Fialová podporuje fantazii a otevírání se duchovním věcem. Též ale značí nezakořeněnost a nedostatek uzemnění. Zelené lístky jsou symbolem růstu, hojení, znovuzrození. Navrací do rovnováhy. Je to též barva srdeční čakry, která je louskou. Nejen k druhým, ale také k sobě. Modrá je barvou nebe, nekonečna, svobody. Uklidňuje a zpomaluje puls. Bude též podporovat komunikaci, sbevyjádření a spolu s tyrkysovou bude podporovat propojení s okolním světem. Díky ní se budeme umět lépe pozorovat a naslouchat svým vnitřním touhám.

Objednat mandalu

Jméno a příjmení*:
Telefon:
E-mail*:
Číslo mandaly:*
Počet kusů:*
Velikost (průměr):*5 cm9 cm17 cm26 cm40 cm (kopie)více (dle individuálního výběru max do 100 cm)
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Sdílejte: