kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně
89 Mandala rozvoje

89 Mandala rozvoje

89 Mandala rozvoje

Tato mandalku je kreslená pro paní Šárku.

Mandala se 7 prvky spojuje duchovní a duševní práci s esoterickou rovinou. Má vazbu k tradicím, kořenům. Je to číslo nezávislosti.
Střed mandaly je duše, je to krásná květinka, která se zrodila a roste a rozvíjí se. Růžová je barvou ženskosti, citlivosti, vnímavosti, něhy a nezištné lásky. Někdy nám značí, že potřebujeme víc odpočinku, pomoc. Naazuje fialová barva duchovna, jasné mysli a pozitivního zaměření. Modrá a tyrkysová jsou barvami svobody, nezávislosti, rozletu, hledání cesty a otevření se okolnímu světu. Budou také podporovat dobrou komunikaci s okolím, ale i se sebou. V případě potřeby je také dobré říkat NE, stát si za svým. Červená, oranžová a žlutá jsou barvy teplé, plné energie, vášně, síly, emocí, změn. Jsou to barvy první, druhé a třetí čakry, což je náš základ, uzemnění, zakotvení do našeho domova, který je uvnitř nás. Ale pro běžný život je důležitý i domov fyzický, skutečný. Jarní zelená je barvou přírody, má schopnost léčit, hojit a navrací do rovnováhy. Jsou to nové začátky, růst, znovuzrození, změny. Přinese naději, lásku a sebepřijetí. Modrá přinese klid a ztišení. Souvisí s komunikací, vyjadřováním, sebeprezentací. Podpoří hledání další cesty. Tmavě modrá přinese propojení s intuicí a vnitřním srakem.

Objednat mandalu

Jméno a příjmení*:
Telefon:
E-mail*:
Číslo mandaly:*
Počet kusů:*
Velikost (průměr):*5 cm9 cm17 cm26 cm40 cm (kopie)více (dle individuálního výběru max do 100 cm)
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Sdílejte: