kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně
90 Mandala partnerská

90 Mandala partnerská

90 Mandala partnerská

Další mandala na zakázku pro paní Šárku a Jiřího.

Prvek 4 evokuje čtverec, kuchyňský stůl, který je smybolem stability, vyváženosti, domova, jistoty a řádu. Čtyčka je spojována s materiální rovinou, hojností, oporou. Přinese do života více harmonie a stability, trpělivosti a stálosti. Červená uprostřed povede k dobrému uzemnění, vytvoření domova, který je pro vás oba moc důležitý. Pozor na agresivitu, hněv a útok. Prolínání dvou čtverců – partnerky, který přináší duchovnost, lásku, napojení na intuici a uzemnění jako základ rodiny a partnera- který podporuje komunikaci, volnost, klid a harmonii. Vše spojeno v kruhu jako symbol jednoty, celistvosti, míru a jistoty.
16 zelených lístečků (2×8) představuje celistvost, harmonii a vyrovnání mezi dáváním a braním. Pro vztah zelená představuje růst, obnovu, obrození, hojnost a léčení. Důležitý je společný duchovní růst, vývoj. Žlutá přinese energii aktivity, bohatství duchovního i materiálního. Tyrkysová barva podpoří dobrou komunikaci ve vztahu, na které je třeba ještě pracovat. Také je důležité cítit svobodu ve vztahu. A zelené lístečky značí něco nového, počátek, rozvoj. Listy nás navracejí k přírodě, tedy ke všemu přirozenému v nás. Přinášejí informace, že ve váš vztah roste a postupuje vzůru a bude ho v tom podporovat. Na obvodu mandaly se prolínají dva 8-mi prvkové symboly. Osmička symbolizuje schopnost překonávat společně překážky, bude podporovat harmonii vašeho páru a přinese vám celistvost.

Objednat mandalu

Jméno a příjmení*:
Telefon:
E-mail*:
Číslo mandaly:*
Počet kusů:*
Velikost (průměr):*5 cm9 cm17 cm26 cm40 cm (kopie)více (dle individuálního výběru max do 100 cm)
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Sdílejte: