kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně

91 Mandala osvobození

91-mandala-osvobozeni-textTato mandala je kreslená na zakázku pro paní Báru.

V mandale se objevuje 9 prvků, což představuje dokončení, završení, uzavření nějakého cyklu. Toto číslo má vysokou mentální energii, moudrost. Souvisí také s vazbami k druhým lidem. Také upozorňuje na to, že je potřeba propojit jednotlivosti v celek.
Střed mandaly představuje duši, která je něžná, plná lásky a zářivá a přitom zároveň plná vášně a energie. Červená barva je barvou první čakry, která symbolizuje domov, uzemnění, jistotu, rodinu, sebezáchovu. Světle modrá je svoboda, rozlet, osvobození, také uklidňuje a zpomaluje tep. Také napomáhá v komunikaci a sebevyjádření. Tmavě modrá barva Tě bude propojovat s intuicí, vnitřním zrakem a duchovnem, což málo využíváš. Celkově je třeba více využít svůj potenciál.  Růžová je láska, něžnost, ženskost, zranitelnost a potřeba péče. Tyrkysová barva přinese volnost, nezávislost, svobodu a sebevyjádření, a také umění lépe pozorovat a objevit naše skutečné touhy a potřeby. Propojuje nás s duchovním světem, přírodou a intuicí.  Tvá duše svobodná je, tak buď svobodná i Ty! Nespoutávej se vzorci a předsudky! Naslouchej druhým i sobě! Zelené lístečky Ti napomouhou v růstu, rozvoji, vývoji kupředu. Zelená léčí. Hnědá barva budí pocit pevnosti, opory, jistoty, stability, klidu, nerušenosti. Toto věe moc potřebuješ. Je třeba vyřešit pocit jistoty a domova. Domov není jen tam, kde bydlíme, ale máme ho každý v sobě. Na tento základ pak navazují barvy 1., 2., 3., 4., 5., 6. a 7. čakry, které tyto čakry vyrovnávají a posilují ty, které to potřebují. Je třeba se více zaměřit na 2. čakru – která představuje h sexualitu, radost ze života, tvoření. Je to také barva a energie změn, sebevyjádření a sebepoznání. Na obvodu mandaly vykvetl posvátný lotos. Je to symbol našeho života. Rodíme se nazí a nic nemáme, stejně jako lotos se rodí z bahna. Postupně jdeme životem a učíme se, stejně jako lotos prorůstá postupně vodou až k hladině. Na konci života jsme poučení a sjednocení a někdy i osvícení, což je rozkvetlý květ lotosu. Tento květ představuje věčnost, znovuzrození a duchovního růstu, také harmiónii ženského a mužského.

Objednat mandalu

Jméno a příjmení*:
Telefon:
E-mail*:
Číslo mandaly:*
Počet kusů:*
Velikost (průměr):*5 cm9 cm17 cm26 cm40 cm (kopie)více (dle individuálního výběru max do 100 cm)
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Uložit

Sdílejte: