kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně

94 Mandala celistvosti text94 Mandala celistvosti

Tuto mandalku jsem kreslila pro jednu mladou ženu jako dárek od jejích bratra.

Osmička v mandale znamená, že toužíte po celistvosti a máte potřebu rovnováhy mezi dáváním a braním. Je to dokončení něčeho, uzavření nějakého životního cyklu.
Vaše duše je čistá a její zářivé světlo je znázorněno uprostřed mandaly žlutou barvou. Je však schovaná, nevýrazná, až spoutaná a touží po svobodě. Žlutá bude probouzet nové nápady, je barvou nových začátků, postupů, dodá teplou energii. Je pořeba posílit 1., 2. a 3. čakru (červená, oranžová, žlutá). Což Vám přinese stabilitu od základních kamenů a Vy budete moci jít duchovní cestou (fialová). To přinese Vaši duši svobodu, uklidnění, a také pomůže s komunikací, dechem, sebevyjádřením a sebeprezentací (světle modrá).
Zelená je barva růstu, znovuzrození, obrození. Je třeba se více otevřít a dávat lásku nejen druhým, ale i sobě. To není sobectví, je to nutnost. Abychom mohli dávat lásku i druhým, musíme nejprve milovat sami sebe. Tyrkysová podpoří váznoucí komunikaci a propojí Vás s okolním světem. Také Vám pomůže objevit Vaše skutečné touhy a potřeby a uskutečnit danou změnu. Lotosový květ je symbolem čistoty, věčnosti a znovuzrození. Lotos se rodí v bahně, tak jako my nazí přicházíme na svět. Stonek prorůstá vodou, což je stejné jako naše duše poznává a roste během života. A květ vykvétá na hladině a představuje moudrost naší duše, její poznání a osvícení.

Objednat mandalu

Jméno a příjmení:*

E-mail:*

Mám zájem o mandalu pro dospělé číslo:

Mám zájem o mandalu pro dítě číslo:

Vaše zpráva

Sdílejte: