kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně

98 Mandala cesta duše

Tuto mandalu jsem nakreslila na zakázku pro chlapečka Vašíka. Střed mandaly představuje jeho duši, která je to plamenem jeho života, jeho energie, síla a záře. Pomůže mu v životě, aby se nevzdával a vše v pořádku překonal. Jeho duše je čistá.
V životě bude směřovat dál a hloub a výš. Bude to jeho duchovní cesta a jeho hvězda mu bude svítit na cestu, aby z ní nesešel a aby případně vždy našel směr a navrátil se na ní. Je a bude napojen do vyšších sfér, ale zároveň i dobře uzemněn – jeho života bude v tomto vyrovnaný a vyvážený. Sjednocení nalezne ve vyšším věku, až projde v životě zkušenostmi. Modré vlnky symbolizují moře naděje, volnost a svobodu.
Ve svém životě bude překračovat hranice své i společenské. Objeví svou sílu a moudrost ve svých předcích. Mandala pomůže dostávat a přijímat hojnost, která k němu přijde.
Fibonacciho spirála, se zde mnohokrát opakuje, je symbolem cesty do vlastního nitra, naplnění sebe sama, duchovního úspěchu a životního naplnění. Zachycuje a odráží negativní energie. Pravotočivá spirála působí pozitivně a dobíjí energii. Je též spojená s léčivou energií Země a hadí silou.
Mandala má 7 prvků – 7 je šťastné číslo a šťastná hvězda. Je spojována s duchovní a duševní prací, s ezoterickou rovinou.

Objednat mandalu

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Sdílejte: