kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně

99. Mandala sebelásky

99. Mandala sebelásky

Tuto mandalku si u mě objednala paní Hanička. Je přímo na zakázku, na míru. Je kreslená na papíře, pastelkami, průměr 26 cm.

Obsahuje 9 prvků (i její číslo obsahuje dokonce 2x číslo 9), což znamená dokončení, završení, ukončení nějakého životního cyklu. Souvisí též s vazbami k druhým lidem. Bude propojovat jednotlivosti v životě v celek. Mandala přinese i jistotu domova, bezpečí a klid.
Důležité je naslouchat sobě, vnímat jak se cítím a podle toho pak i jednat. To dodá jednotu těla, mysli a ducha. Další potřebou je povzbuzení a probuzení ženské energie a lásky (hlavně k sobě). Je dobré podporovat 4. čakru – v oblasti srdce. Napomůže růženín.
Díky této mandale jsme pod andělskou ochranou a pomůže nám s anděly hovořit, prosit je a být s nimi v kontaktu.
Tato mandala osvobodí naši duši. A všechny odpovědi najdeme v sobě. Stačí se zklidnit, zastavit a začít se cítit a vnímat.
Mandala léčí naší duši. Modrá barva znamená potřebu svobody, dálek, volnosti. Fialová – duchovní růst. Bude nás v tom podporovat.
Růžová – sebeláska, nepodmíněná láska. Zde je i fibonacciho spirála – tvořící srdce. Spirála stočená doleva odebírá negativní energie, doprava doplňuje pozitivní. Srdce symbol lásky k sobě. Tyrkysová – kontakt, komunikace, podpora nových cest a začátků. Lístečky – růst, znovuzrození, vývoj.

Objednat mandalu

Jméno a příjmení*:
Telefon:
E-mail*:
Číslo mandaly:*
Počet kusů:*
Velikost (průměr):*5 cm9 cm17 cm26 cm40 cm (kopie)více (dle individuálního výběru max do 100 cm)
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Sdílejte: