kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně
nahrávám mapu....

Datum / čas
26/09/2017
18:00 - 20:00

Místo konání
Městská knihovna Mladá Boleslav

Kategorie žádná kategorie


Ráda bych Vám představila metodu, kterou se zabývám a pomocí které pomáhám sobě a lidem kolem mě.

Náš život se skládá z celé řady událostí, jimž mnohdy nepřikládáme žádný význam. Přesto v našem životě, stejně tak i ve vesmíru, hraje obrovskou roli zákon „příčiny a důsledku“. Jak jdeme životem, postupně do hlubin svého podvědomí ukládáme pocity jako zklamání, nevraživost, nenávist, strach i stud, vše co jsme v životě prožili. Tyto emoce však nikam nemizí, ale jsou stále živé a ovlivňují nás. Odtud pak plyne mnoho zdravotních potíží, bolestí a psychických trápení. Kineziologie pomůže člověku uvědomit si různé vazby s jeho životními problémy a poté pozměnit jeho postoj a zbavit se těchto bloků. Naše tělo je živým barometrem a my díky komunikaci s ním pomocí svalového testu můžeme analyzovat svůj vnitřní stav. Tělo nelže. Pokud se dotkenem bolavého místa, nebo zmíníme téma pro nás bolestné, odpověď svalu je slavá. Pokud ale slovy, gestem řekneme něco pozitivního, sval posiluje. Tím také vyhledáme, co nás posílí. Můžeme tak odhalit a upravit bloky v páteři, nezvládnuté stresové situace, citlivost na určitou látku (alergie) a nebo jakoukoli fyzickou, či mentální nerovnováhu.

Cílem této metody je probudit vědomí a pochopit původ potíží, vrátit moc nad sebou samým, obnovit důvěru ve své schopnosti a ovládání sebe a svého životě.

Obsah přednášky:
– Co je to kineziologie?
– Svalový test
– Vyrovnání vlastních energií – „tanec svalů“ – praktické procviční svalů, které provede každý účastník (doporučila bych pohodlné oblečení, které nebrání v pohybu)
– doplňující cvičení – pomoc při stresu, vyvážení energie očí, uší, nosu
– opět praktické cvičení pro všechny.
– dotazy a povídání z praxe

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte: