kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně
nahrávám mapu....

Datum / čas
28/04/2016
18:00 - 20:00

Místo konání
Mateřské centrum Mraveniště

Kategorie žádná kategorie


Říčany - mateřské centrum Říčany_128.4.2016 proběhne od 18 hodin workshop kreslení mandal v Mateřském centru Mraveniště v Říčanech.

Každý příchozí si vybere jeden podkres z mých autorských vzorů mandal. Po krátkém představení mé tvorby a mě samotné, si povíme něco o mandale, co nám do života přináší, jak na nás působí a jak s ní dále pracovat. Poradím vám, jak nejlépe vybarvovat, co při kreslení sledovat, aby jste mandalu lépe pochopili a zjistili, co vám o vás vypovídá. Po krátké meditaci se pustíme do práce. Každému mandalu po vykreslení vyfotím, ořežu a zalaminuji. Fotografie pak zveřejním na svém webu. Zároveň si o mandale a jejím tvoření povídáme a rozebíráme ji. Každý pak na závěr dostane malý dáreček.

Na worshopu je možné si koupit i moje autorské omalovánky mandal, tzv. antistresové pracovní sešity. Jedná se o pracovní sešit č. 1 – pro větší děti a dospělé, č.2 – pro menší děti, č.3 –  opět pro větší děti a dospělé a sešit č.4 – energie zvířat v mandale metodou Zentangle – pro děti i dospělé.
Dále je možné zakoupit drobné dárky v podobě mandalových záložek, obrázků mandal různých velikostí a obrázků víl.

Srdečně zvu děti i dospělé

Sdílejte: