kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně
mapa není k dispozici

Datum / čas
21/04/2015
17:00 - 19:00

Kategorie žádná kategorie


Mandala od paní Jitky

Mandala od paní Jitky

V úterý 21. dubna proběhl work shop kreslení mandal v restauraci  Férovka v Milovicích. Přivítalo nás milé prostředí, ochotný personál a ke kreslení jsme se občerstvili čerstvou domácí limonádou a zmrzlinou. Tentokrát se kreslila mandala, do které jsme vložili svá přání. A tuto energii si z mandaly vždy budeme moci čerpat, když to budeme potřebovat. Někteří do mandaly vložili spíše otázku na vyřešení problémů a nebo na pomoc do té situace, která nás tíží. Budeme se opět těšit na další setkání při kresbě mandal či automatické kresbě  Z větrné hůrky.

Mandalu na obrázku nakreslila paní Jitka. Vložila do ní otázku a název Partnerství. Mandala ukazuje na to, že je třeba tento problém dořešit a uzavřít. to poznáme podle ohraničení jednotlivých prvků mandaly.

 

47. Mandala hojnosti

47. Mandala hojnosti

Tuto mandalu jsem nakreslila já a vložila jsem do ní přání hojnosti. Má růžovo-fialový střed ve tvaru květiny, jejíž lístečky jdou až k okraji. Fialová je barva duchovna, spojení s duchovnem a růžová je barvou ezištné lásky. Střed obsahuje i žlutou barvu, která je barvou 3. čakry, která je centrem naší síly, je spojená s játry. Je to světlo v nás.  Prvek 6 je číslo sjednocení, spojení dvou protikladů. Podstatou 6 je rodina, domov a partnerství, které jsou základem úspěchu. také souvisí s uměním, estetikou, vkusem a kreativitou. Zelené lístečky jsou symbolem růstu, zrození nového. Oranžová je barva emocí, sexuality, barva radosti ze života. Modrá dodává mandale klid, vyrovnání, harmonii. Na okraji jsou andělské bytosti. To vše je potřeba, abychom mohli žít v hojnosti.

Sdílejte: