kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně

Mandala na zakázku – požádala jsem paní Heidenreichovou, aby mi nakreslila mandalu, protože jsem se cítila zmateně a ztraceně, a to hlavně v osobním životě, a to pak mělo vliv na můj profesní život. Už hodně dlouho přemýšlím o změně, nejvíce mne láká odjed na rok na Nový Zéland a zkusit žít nový život, dokonce můj přítel by rád odjel, ale bohužel strach z kariéry, kterou bych musela zanechat v ČR, mne stále drží zpátky. Po nakreslení mandaly pro mne mi paní H. napsala, že vidí v mé mandale potřebný rozlet a ochranu andělů.

Dnes již vím, že co mne drželo, byl můj rozum, který přebíjel mé srdce, které mi stále říká, ať odjedu, že vše bude v pořádku. Děkuji paní H. za její kresbu a otevření cesty pro mé srdce. Paní H. je úžasný pozitivní člověk, který se snaží udělat svět krásnější a lidi šťastnější, mohu ji vřele doporučit.

Kateřina Brichtová

Sdílejte:

20 Responses to Reference

 • Mandala na zakázku – požádala jsem paní Heidenreichovou, aby mi nakreslila mandalu, protože jsem se cítila zmateně a ztraceně, a to hlavně v osobním životě, a to pak mělo vliv na můj profesní život. Už hodně dlouho přemýšlím o změně, nejvíce mne láká odjed na rok na Nový Zéland a zkusit žít nový život, dokonce můj přítel by rád odjel, ale bohužel strach z kariéry, kterou bych musela zanechat v ČR, mne stále drží zpátky. Po nakreslení mandaly pro mne mi paní Jana napsala, že vidí v mé mandale potřebný rozlet a ochranu andělů.

  Dnes již vím, že co mne drželo, byl můj rozum, který přebíjel mé srdce, které mi stále říká, ať odjedu, že vše bude v pořádku. Děkuji paní H. za její kresbu a otevření cesty pro mé srdce. Paní H. je úžasný pozitivní člověk, který se snaží udělat svět krásnější a lidi šťastnější, mohu ji vřele doporučit.

  Katka

 • Dobrý den,

  moc děkuji za Pracovní sešit mandal, už v něm celý týden ležím.
  Děkuji za něj, je nádherný.
  S pozdravem
  Lenka P.

 • Dobrý den, paní Jano,

  chci vám velmi poděkovat. Včera jsem byly s dcerkou v místní knihovně, kde jste měla před týdnem kreslení mandal (Knihovna v Nymburce) a paní Lebdušková pro mne a mou Terezku měla od vás dárky. Ani vám nedokáži popsat, jak to pro mne bylo milé překvapení. To, že si na mne paní Lebdušková vzpomněla, a i to, že jste mi, člověku, kterého vůbec neznáte, poslala malý dárek. To zahřálo:-)

  Paní Lebdušková věděla, že jsem na váš workshop chtěla jít, ale pak jsem byla v ten pátek bez Terezky a bez ní se mi jít nechtělo.

  Takže mi od vás včera předala mandaly na vymalování pro Terezku (má sedmiletá dcerka) a Mandalu Odpuštění pro mne. Trefila jste se, do mého současného období se „odpuštění“ hodí:-)

  Terezka hned včera večer jednu mandalu vybarvila a „věnovala“ mi ji, tak vám ji posílám oskenovanou v příloze tohoto emailu.

  Ještě jednou moc děkuji:-)

  Eva

 • Dobrý den, již několik dní se chystám Vám napsat. S dcerou jsme byly na Vašem work shopu v Nymburce. Od té doby na setkání s Vámi často vzpomínám. Dcera tehdy namalovala poměrně zmatenou mandalu. Od té doby zkoušela vybarvit již několik mandal a musím říci, že na mě působí již mnohem lépe nejen její mandaly, ale i ona sama. Dokonce i paní učitelka vidí zlepšení. Těch okolností, proč je jí lépe bude asi více, ale věřím, že i setkání s Vámi a mandalou má svůj vliv. Moc děkujeme za krásné odpoledne a novou zkušenost. S pozdravem Martina M.

 • Dobrý den, paní Jano,

  jsem skeptik a tak, když jsem šel na naše první setkání a odblokování mých strachů a stresů pomocí kineziologie, tak jsem si od toho mnoho nesliboval. A také bezprostředně poté se moje skepse potvrdila. Žádná změna nenastala.

  Nicméně po několika dnech jsem si začal uvědomovat, že se cosi mění, že v sobě začínám pociťovat překvapivé uvolnění…

  Uvidíme dál. Děkuju a těším se na naše další sezení.

  Mirek

 • Janka, Vaše mandaly sú proste nááádhernééé!!! Také som ešte nevidela. Jemné vzory, krásne farby a tento štýl, je to paráda. Úplne iné, ako som doteraz videla. Len tak ďalej a do ďalšej práce želám veľa zdaru a dobrej energie :-)))

 • Díky za úžasný balíček, dárečky,….ten fénix je nádherný :-). Dcerka bude skákat radostí, až jí to odpoledne ukážu. Malé děti si už také hned vybraly. Děkujeme :-). Klára H.

 • Dobré ráno,

  chtěla bych Vám moc poděkovat za včerejší přednášku o kineziologii v Čelákovicích – bylo to super a poslouchala bych Vás i hodiny :)). Veronika H.

 • Dobrý den, děti potěšila možnost zaslat Vám jejich vymalované mandalky. POsílám tedy v příloze tohoto a dalšího mailu:o)

  Malého koníčka malovala naše nejstarší Kačenka úplně sama inspirována Vašimi mandalkami :o) Nosorožce maloval 5letý Honzík a kočku 2letá Barunka. Běžícího koníka já.

  Díky :o)

  Klára

 • Dobry den Jani, dopis dorazil a mandaly jsou krasne! Za darecky moc dekuji 🙂 mile a velmi zajimave:-) vytiskla jsem popisy ke vsem mandalam, jednoho konika uz dcera darovala…kdybyste mela nastenny kalendar na pristi rok, jako ten letosni, ktery mate na webovkach, tak bych urcite koupila;-) – budu koukat na Vas web. Mejte se moc hezky a jeste jednou dekuji. Blanka S.

 • Dobrý den,

  ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za pomoc formou sezení v rámci kyneziologie. Přibližně po 2 návštěvách si mé příjemné změny začalo všímat i okolí. Kolegové v práci se mne často vyptávali, co se mi stalo hezkého, že se tak často nyní usmívám. Když jsem k Vám přišla poprvé, nevěděla jsem, co čekat…. Únava, smutné nálady, pomalu až nechuť cokoliv nového začínat… Směs těchto pocitů, mne donutila se zamyslet, že takhle trávit svůj volný i pracovní čas nechci. Díky sezením, jsem pochopila spoustu věcí, které mne dříve vůbec nenapadali. Různé situace nyní vidím úplně jinak. A to nejdůležitější, velké změny se ději i u nás doma a za to Vám moc děkuji. Přítel je mnohem klidnější a spokojenější, protože ze mne vychází mnohem větší klid a pochopení smutných situací z minulosti. Po pravdě, je jasné, že je příjemnější mít doma usměvavou, spokojenou ženu:) …

  Mockrát Vám děkuji za pomoc. Tereza H.

 • Milá Janinko,
  já Vám ještě nestihla napsat, jak jsou ty kalendáře nádherné! Zcela upřímně – nenapadá mne slovo, které by to za mne dostatečně vyjádřilo :). Úžasné je slabý výraz, nádherné, překrásné, BOŽÍ :).
  Moc děkuju a přeju krásné dny :). Nadšená Jája
  PS: Doufám, že včerejší větrno bylo k Větrné hůrce milostiplno…

  • Milá Jájo,
   moc děkuji za tak krásná slova a ocenění mé práce :-). Dává mi to sílu do další tvorby a přináší mnohé nápady na příští období.
   Větrné počasí naší Větrné hůrce nijak neublížilo :-).
   I Vám přeji krásné dny plné slunce v duši :-).
   Janina

 • Milá Janičko,právě dorazil Váš kalendář Moudrost stromů. Je moc krásný a já za něj velice děkuji.

 • Dobrý den Janičko,

  mandala nám dnes v pořádku došla, je nádherná a září nám tu. Jsem moc ráda za to vysvětlení, protože tuto symboliku neznám.Pro Vašíka je to podpora a krásný dárek. A Vy máte úžasný dar.
  Zdravíme na Větrnou hůrku a mějte se krásně,
  Zuzana

  • Dobrý den, Zuzko,
   ani nevíte, jak moc mě těší, že se Vám mandala tak líbí a že tam u Vás pro Vás a Vašíka září. Také děkuji. Jana

 • Dobrý den, Jano,

  dnes jsem si mandalu vyzvedla na poště. Je nádherná!
  A zrovna, když jsme se na ni s manželem koukali, přišel email s doplňujícími informacemi, které dávají celé mandale ještě větší silu!

  Moc děkuji – úplně nám rozzářila (nejen) místnost.

  Ať se daří,

  Katka

 • Milá Jano, dnes jsem dostala nový kalendář. V reálu je ještě krásnější než na obrázku. Teď ještě vhodné pastelky a odvahu se do toho pustit. Snad mi to pomůže alespoň částečně se zbavit stresu po 35 letech kantořiny a taky se začít mít ráda. Výsledek ti pošlu, ale až příští rok. Pa. Jarka

  • Ahoj Jarko, jsem moc ráda, že se Ti kalendář líbí. Tvoření Ti určitě půjde dobře. Nakonec v mandale je vše dobře. Tam není možné udělat chybu :-). A uklidňující a relaxační účinek mandaly je prokázán i vědecky. Příští rok se tedy budu těšit na Tvé pocity z vybarvování. Přeji krásné tvoření 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *