kineziologie one brain – mandaly – automatická kresba
Aktuálně

V pátek 16.10.2015 proběhl workshop kreslení mandal v Městské knihovně v Nymburce. Sešlo se kolem 20 účastníků. Přicházeli rodiče s dětmi, ale také děti samy. Po krátkém úvodu a malé meditaci, která nás propojila s nebem a zemí, jsme začali kreslit. Do mandaly jsme vkládali přání a nebo kdo chtěl, kreslil pocitovou mandalu. Tato mandala zachycuje energii a stav vašeho života v posledním období. Může mnéhé napovědět, protže ukáže, kudy má člověk jít a na co se zaměřit, co případně změnit.

A tady je pár fotek:

Sdílejte:

One Response to 16.10.2015 proběhl workshop mandal Nymburk

 • Dobrý den, paní Jano,

  chci vám velmi poděkovat. Včera jsem byly s dcerkou v místní knihovně, kde jste měla před týdnem kreslení mandal (Knihovna v Nymburce) a paní Lebdušková pro mne a mou Terezku měla od vás dárky. Ani vám nedokáži popsat, jak to pro mne bylo milé překvapení. To, že si na mne paní Lebdušková vzpomněla, a i to, že jste mi, člověku, kterého vůbec neznáte, poslala malý dárek. To zahřálo:-)

  Paní Lebdušková věděla, že jsem na váš workshop chtěla jít, ale pak jsem byla v ten pátek bez Terezky a bez ní se mi jít nechtělo.

  Takže mi od vás včera předala mandaly na vymalování pro Terezku (má sedmiletá dcerka) a Mandalu Odpuštění pro mne. Trefila jste se, do mého současného období se „odpuštění“ hodí:-)

  Terezka hned včera večer jednu mandalu vybarvila a „věnovala“ mi ji, tak vám ji posílám oskenovanou v příloze tohoto emailu.

  Ještě jednou moc děkuji:-)

  Eva

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *