Jana Heidenreichová

Jsem kinezioložka, kreslířka a badatelka lidské duše. Na své cestě hledám způsoby, jak podpořit člověka tak, aby získal sílu a sebevědomí k uzdravení a svobodě.

Cesta ke změně

Nejdůležitějším zlomem mého života byla operace páteře. Pochopila jsem, že nemoc a bolest jsou signály našeho těla, že něco děláme špatně. Rozhodla jsem se, že chci žít jinak a vše změnit.

Na této cestě hledání jsem objevila mandaly a začala se jim věnovat. Kreslení mandal je tím nejjednodušším způsobem, jak nalézt cestu k sobě a pro změny ve svém životě. Naučila jsem se je číst a využívat jejich léčivý a harmonizační účinek.

Někdy se v nás otevřou silné emocionální reakce na bloky, které v sobě máme i dlouhá léta. Pokud nestačí práce s mandalami a naše emoce už nezvládneme sami, může pomoci kineziologie.

Pomocí této metody se změní negativní emoční prožitky na pozitivní a obnoví se tok energie v těle a my máme sílu se uzdravit. Tuto metodu jsem se rozhodla využít a nabízím ji i vám.

Zvířata vnímám jako partnery pro sebepochopení

Od malička miluji zvířata a přírodu. Už jako malá jsem zachraňovala různé nalezené tvorečky. Milovala jsem les, louky, pole a vše okolo sebe. A miluji to dodnes.

Úplně největší láskou byli a jsou koně a psi. Veselá povaha mých pejsků, obrovská radost ze života a jejich pozitivní energie jsou pro mě nevyčerpatelnou inspirací.

Koně jsem si domů bohužel pořídit nemohla. Ale kdykoliv byla příležitost, na koních jsem jezdila. Okouzlují mě svou krásou a něžností, velikou silou a svobodným duchem. 

Nyní se o jednoho koně, který se léčí po zranění nohy, starám. Věříme si a jsme spolu jen tak, není třeba nic dělat, stačí jen být. 

Díky zvířatům můžeme pochopit mnoho věcí ve svém životě, zpracovat je s nimi a pomoci i jim. Stanou se opět našimi partnery, tak jak tomu bývalo v dávných dobách.   

Co vám mohu nabídnout

Mandaly a Zentangle

Mandaly klasické i dětské, zentangle, hedvábné vitráže, hedvábné šátky a šály, polštářky, kalendáře, omalovánky –  mám toho pro vás připraveného k zakoupení opravdu mnoho. A co nemám, to pro vás domaluji. Vše najdete na e-shopu Z větrné hůrky. Potěšte sebe nebo své blízké.

Kurzy a workshopy

Pod mým vedením si dokážete vytvořit nádherné harmonizující mandaly a obrázky na hedvábné vitráže.  Pokud nenajdete termín a místo, které vám vyhovuje, můžeme se domluvit na workshopu u vás podle vašich možností a nebo u mě doma. Ráda najdu v diáři místo.

Kineziologie One Brain

Kineziologie se nezabývá chorobami. Tato metoda pracuje s prožitými negativními zážitky a stresem s nimi spojeným, které nepříznivě ovlivňují naše fyzické i psychické zdraví. Pomocí této metody můžeme provést „úklid sami v sobě“, opustit nevhodné vzorce a otevřít cestu ke svobodnému rozhodování.

Vstupte do e-shopu Z větrné hůrky a vyberte si!!!