Přijď tvořit &  poslechnout

Hedvábné vitráže a mandaly všeho možného druhu si zvládnete vytvořit na mých seminářích a workshopech. Na přednáškách se dozvíte mnoho praktických informací.

Přednášky pro veřejnost

Kineziologie v běžném životě

Kineziologie v běžném životě

Co je to kineziologie, kdy vznikla, co to je svalový test? Na jaké problémy můžeme kineziologii použít. Naučíme se tzv. Tanec svalů pro vyrovnání energie jednotlivých orgánů v těle.

číst více
Jak vzhled ovlivňuje naše chování?

Jak vzhled ovlivňuje naše chování?

Dozvíte se, co je to kineziologie a jak se používá svalový test při odblokování. Na příkladech si vysvětlíme a ukážeme, jak vzhled ovlivňuje naše chování. Pochopíme, že přijetím sebe, můžeme pochopit a přijmout i druhé a žít šťastnější život.

číst více
Jak na dyslexii?

Jak na dyslexii?

Povíme si, co to je kineziologie, kdy vznikla a co je to svalový test. Kde tato metoda pomáhá? Dozvíte se, jak pracuje mozek a kdy a jak vzniká dyslexie. Ukážeme si jednoduchá praktická cvičení pro děti, aby se zlepšilo jejich čtení, psaní, chápání čteného textu a počítání.

číst více

Semináře, workshopy, setkání 

Levandulové tvoření

Levandulové tvoření

Přijďte se podívat na podzimní jarmark do La Hlíny. Od 13 hodin budu mít malou dílničku, ve které budou moci vaše děti i vy tvořit mandaly s námětem levandule. Součástí bude i jedna otázka z karet Magická poselství zvířat. K jídlu a pití bude mnoho dobrot :-). Jste srdečně zváni.

číst více

Vstupte do e-shopu Z větrné hůrky a vyberte si!!!