Mandaly

Zentangle

Kineziologie One Brain

a mnohem víc…

 

 

Vykládací ručně malované karty

Vykládací karty Magická poselství zvířat

Ručně malované vykládací karty s motivy zvířat budou již brzy v prodeji. Již nyní si je můžete objednat v předstihu.

Zvířata mají schopnost přinášet nám jedinečná poselství ve správnou chvíli a na správném místě. Dávní šamané a duchovní průvodci věděli, že jejich přítomnost je jistou formou komunikace mezi námi lidmi a přírodou. Poznat své totemové či silové zvíře a umět naslouchat poselství živočichů je dar. Díky nim můžeme objevovat naše životní poslání a naplňovat ho, používat svou intuici a uplatňovat zdravý lidský rozum. Cesta k vyléčení člověka vede přes propojení s energií zvířat.

Vykládací karty Magická poselství zvířat obsahují 72 nádherných karet kresleným metodou Zentangle a knihu, ve které najdeš obsáhlý text ke každému zvířeti a návod na vykládání.

Nakupte v e-shopu Z větrné hůrky!

Mandaly

Slovo mandala pochází ze sanskrtu a znamená posvátný kruh, oblouk. Tyto kruhové obrazce mají kolem středu pravidelně rozmístěné tvary a barvy. Mandala nemá konec, ani začátek a symbolizuje tak nekonečnost. Na náš život má pozitivní vliv. Díky ní se můžeme uvolnit, zrelaxovat, využít její léčivé síly a pracovat sami na sobě.

Zentangle

Možná i vy si při telefonování, čekání nebo na nudných schůzích, bezmyšlenkovitě črtáte spirálky, čtverečky, smyčky… a ani o tom nevíte a vytváříte zentangle. Obrázek kreslený touto technikou se skládá z různých vzorů, které se prolínají, střídají a vytváří tak unikátní dílo. Kreslení tímto způsobem lze přirovnat k meditaci.

Hedvábí

Technika malování na hedvábí pochází z Asie, kde ji začali používat již před několika staletími. Hedvábí má vlastnosti, které nemá žádné jiné přírodní vlákno. Je neobyčejně pevné a pružné. Navozuje pocit luxusu, který je ale dostupný. Můžeme na něj namalovat obraz nebo vytvořit doplňky, jako jsou šátky, šály, kravaty a polštáře. Moje vlastní výrobky z hedvábí si můžete prohlédnout a zakoupit na e-shopu.

Hotová tvorba k zakoupení

Mandaly klasické i dětské, zentangle, hedvábné vitráže, hedvábné šátky a šály, polštářky, kalendáře, omalovánky –  mám toho pro vás připraveného k zakoupení opravdu mnoho. A co nemám, to pro vás domaluji. Navštivte E-shop Z větrné hůrky a objednejte si. Potěšte sebe nebo své blízké.

Workshopy a kurzy tvoření

Pod mým vedením si dokážete vytvořit nádherné harmonizující mandaly a obrázky na hedvábné vitráže.  Pokud nenajdete termín a místo, které vám vyhovuje, můžeme se domluvit na workshopu u vás podle vašich možností a nebo u mě doma. Ráda najdu v diáři místo.

Kineziologie One Brain

Metodou One Brain lze pomocí jednoduchého svalového testu získat přesné a spolehlivé informace o klientovi a jeho problému na úrovni vědomí, podvědomí i buněčné paměti. Do buněčné paměti se zapisuje každá zkušenost člověka. Negativní zážitky spojené se stresem nepříznivě ovlivňují naše fyzické i psychické zdraví. Kineziologie odstraňuje prvotní příčinu problému, který vznikl zablokováním toku energie v důsledku prožitého stresu.

Smyslem je nalézt cestu k sobě

Smyslem mé práce je pomoci vám nalézt cestu k sobě, a také ke klidnému, pohodovému a vyrovnanému životu.

Můžete si vybrat mandalu, zentanglový obrázek, hedvábnou vitráž, šálu, polštářek, omalovánky a nebo kineziologii. Vše vás podpoří na cestě za svobodnějším a harmoničtějším životem.

A pokud si budete přát, mohu se stát vaším osobním průvodcem na cestě za uzdravením těla a vztahů a na cestě k sobě.

Těším se na vás.

Jana Heidenreichová

Z větrné hůrky u Sueneé ve vysílání

V srpnu 2018 jsem měla možnost být hostem ve vysílání Sueneé Universe.

Ten mě ve svém videu popisuje takto: Jana Heidenreichová v Milovicích působí jako kinezioložka, umělkyně a badatelka lidské duše. Pravidelně organizuje kurzy a workshopy mandal pro děti i dospělé formou kreslení, metodou Zentangle nebo na hedvábné vitráže. S mandalou pracuje i u klientů v rámci kineziologie, kdy se snaží propojit dvě metody s cílem podpořit člověka tak, aby získal sílu a sebevědomí k uzdravení a svobodě. O tom všem je i toto video.

Vaše reference na mandaly, kurzy a kineziologii

„Mandala na zakázku – požádala jsem paní Heidenreichovou, aby mi nakreslila mandalu, protože jsem se cítila zmateně a ztraceně, a to hlavně v osobním životě, a to pak mělo vliv na můj profesní život. Už hodně dlouho přemýšlím o změně, nejvíce mne láká odjed na rok na Nový Zéland a zkusit žít nový život, dokonce můj přítel by rád odjel, ale bohužel strach z kariéry, kterou bych musela zanechat v ČR, mne stále drží zpátky. Po nakreslení mandaly pro mne mi paní H. napsala, že vidí v mé mandale potřebný rozlet a ochranu andělů.

Dnes již vím, že co mne drželo, byl můj rozum, který přebíjel mé srdce, které mi stále říká, ať odjedu, že vše bude v pořádku. Děkuji paní H. za její kresbu a otevření cesty pro mé srdce. Paní H. je úžasný pozitivní člověk, který se snaží udělat svět krásnější a lidi šťastnější, mohu ji vřele doporučit.“

Kateřina B.

Dobrý den, již několik dní se chystám Vám napsat. S dcerou jsme byly na Vašem work shopu v Nymburce. Od té doby na setkání s Vámi často vzpomínám. Dcera tehdy namalovala poměrně zmatenou mandalu. Od té doby zkoušela vybarvit již několik mandal a musím říci, že na mě působí již mnohem lépe nejen její mandaly, ale i ona sama. Dokonce i paní učitelka vidí zlepšení. Těch okolností, proč je jí lépe bude asi více, ale věřím, že i setkání s Vámi a mandalou má svůj vliv. Moc děkujeme za krásné odpoledne a novou zkušenost.

Martina M.

„Dobrý den, ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za pomoc formou sezení v rámci kineziologie. Přibližně po 2 návštěvách si mé příjemné změny začalo všímat i okolí. Kolegové v práci se mne často vyptávali, co se mi stalo hezkého, že se tak často nyní usmívám. Když jsem k Vám přišla poprvé, nevěděla jsem, co čekat…. Únava, smutné nálady, pomalu až nechuť cokoliv nového začínat… Směs těchto pocitů, mne donutila se zamyslet, že takhle trávit svůj volný i pracovní čas nechci. Díky sezením, jsem pochopila spoustu věcí, které mne dříve vůbec nenapadali. Různé situace nyní vidím úplně jinak. A to nejdůležitější, velké změny se ději i u nás doma a za to Vám moc děkuji. Přítel je mnohem klidnější a spokojenější, protože ze mne vychází mnohem větší klid a pochopení smutných situací z minulosti. Po pravdě, je jasné, že je příjemnější mít doma usměvavou, spokojenou ženu:) … Mockrát Vám děkuji za pomoc. „

Tereza H.

Objevte relaxační účinek kreslení

Vstupte do e-shopu Z větrné hůrky a vyberte si!!!