Vykládací karty

Magická poselství zvířat

Jak vlastně začal příběh mých vykládacích karet?

Byl rok 2016 a já jsem hledala námět na můj druhý kalendář, který nakreslím, napíšu texty a vydám. Objevila jsem zajímavý způsob kreslení metodou Zentangle. Zkoušela jsem si různé vzory, tvary a obrazce, a pak jsem zkusila nakreslit hlavu žirafy, jen tak pro sebe a pro radost.

Vznikla moje první karta

Žirafa byla mou první kartou, ale v té době jsem to ještě nevěděla. Něco mě vedlo, abych pokračovala a já kreslila další a další zvířata, ze kterých jsem jich dvanáct vybrala a vytvořila kalendář na rok 2017. Byly to hodiny krásné práce, relaxace, vhledů a pochopení, proč jsou zvířata v našich životech tak důležitá.

Vykládací karty

Uvědomovala jsem si, že by bylo škoda mít obrázky jen v šuplíku a všechna poselství zvířat si nechat pro sebe. Rozhodla jsem se tedy vytvořit z nich vykládací karty a podělit se tak s lidmi o moudrost ze zvířecí říše.

Zvířata sama přicházela

Zvířata se přede mnou sama objevovala tak dlouho, dokud jsem jim „neřekla“, že je také zahrnu do karet. Takto se mi velmi často ukazoval ledňáček, datel i volavka.

Proč číslo 9?

Původní počet karet měl být 63, tak aby součet čísel (6+3) byl 9. Karet je 72 a součet je stále 9. Toto číslo představuje uzavření cyklu, jednotu fyzické, mentální a duchovní roviny a věčnost. Je to vesmír sám o sobě!

Nakreslením to nekončilo 

Dalším mým velikým úkolem bylo napsat „Průvodce“ ke všem kartám. Raději kreslím, než píšu, ale karty bez návodu, jak s nimi pracovat a pochopit jejich zprávy (poselství), by nebyly úplné. Průvodce jsem dokončila na podzim roku 2021 a karty vyšly v dubnu 2022.

Napadají vás otázky, na které nemáte odpovědi?

Potřebujete rychlý náhled vaší situace?

Máte pocit, že to v životě nezvládáte, jak byste si přáli?

Cítíte se odtrženi od přírody?

Potřebujete se propojit se svou intuicí?

Hledáte své životní poslání?

Potkáváte stále nějaké zvíře a nevíte proč?

Víte, že zvířata mají schopnost přinášet nám jedinečná poselství ve správnou chvíli a na správném místě? Dávní šamané a duchovní průvodci věděli, že přítomnost zvířat je jistou formou komunikace mezi námi lidmi a přírodou.

Poznat své totemové či silové zvíře a umět naslouchat poselství živočichů je dar. Díky nim můžeme objevovat naše životní poslání a naplňovat ho, používat svou intuici a uplatňovat zdravý lidský rozum. Cesta k vyléčení člověka vede přes propojení s energií zvířat.

 

Co vám tyto vykládací karty přinesou?

❤️nezapomenutelné barevné kresby zvířat metodou Zentangle

❤️pravdivá poselství zvířat

❤️dokonalé propojení s vaším silovým či totemovým zvířetem

❤️odpovědi na složité otázky, se kterými si nevíte rady

❤️hluboké porozumění vaší životní situaci

❤️neocenitelný nadhled nad složitou situací

❤️prohloubení vaší intuice a spojení s přírodou

❤️bezpečného a snadno použitelného rádce

❤️možnost hrát si netradičně s vašimi dětmi

❤️nástroj pro vaši profesionální terapeutickou či léčitelskou praxi

❤️originální a jedinečný dárek pro vás nebo vaše blízké

Jak karty vypadají?

⭐Jsou to ručně vytvořené barevné karty s bustami zvířat (hlava a část krku) kreslené metodou zentangle (různě prolnuté vzorečky tvořící tvar zvířete). Žádné počítačové programy či animace, jen poctivé kreslířské řemeslo 😊. Velikost karet je 10,5 x 14 cm.

⭐Všech 72 karet (zvířat) je v praktické krabičce, složené ze dvou částí zajíždějících do sebe, takže karty a Průvodce jsou v ní bezpečně uloženy. Vše na kvalitním laminovaném papíře.

⭐Obsahem krabičky je i kniha neboli Průvodce, která má 236 stran. Obsahuje návod, jak karty používat a jak pomocí nich vykládat.

⭐V další části Průvodce najdete podrobný popis jednotlivých zvířat a jejich význam pro náš život. Pro snadnější orientaci má každé zvíře své číslo a v knize jsou mu věnovány 3 strany textu.

 

Odpovědi na své otázky najdete ve vykládacích kartách

❤️Zkušenost s nimi má i Petra: „Karty jsou prostě nádherné a plné barev. Z každého zvířete je cítit krásná energie, kterou mohu vnímat dokonce i já 😊.“

❤️Jitka si vyzkoušela, jakým přínosem jsou karty pro děti: „Moje děti ty karty prostě milují 😊. Někdy se bavíme tím, že hádáme, jaké zvíře to je. Jindy si o nich vyprávíme zajímavosti. Pomocí zvířat mohu zjistit, jaké problémy a starosti mají moje děti. Stačí se zeptat, jak se zvíře, které si vybraly, cítí a hned vím, co pro ně mohu udělat, nebo co se děje. Je to skvělý pomocník do rodiny.“

Jak s kartami pracovat?

⭐Je to velice jednoduché a přirozené. Prostě si vytáhnete kartu a přečtete text.

⭐Karta na každý den – každé ráno nebo kdykoliv během dne vás napadne, vytáhnete si jednu kartu. Zvíře vám poví, na co se během dne zaměřit anebo na co si dát pozor.

⭐Karta pro určitou situaci. Pokud potřebujete rychlou a bezpečnou radu v nějaké situaci, stačí se naladit a položit otázku kartám: „Co potřebuji vědět v této situaci?“ Pak už jen vytáhnete kartu a v Průvodci přečtete text.

⭐Karta pro další objasnění situace. Pokud jste si vytáhli kartu a přesně nerozumíte, co vám zvíře říká, můžete si vytáhnout ještě jednu s prosbou o osvětlení situace.

⭐Karta na týden, na měsíc, na rok…….  Stačí si jen přát poselství na dané období a vytáhnout.

⭐Další možností je vybírání karty podle vzhledu. Stačí se naladit na sebe, na svůj problém, situaci a listovat kartami. Ta, která vás zaujme, je ta pravá, a poselství zvířete přinese osvětlení.

⭐Karty mohou prozradit náladu či problém vašeho dítěte. Nechte mu jednu kartu vylosovat a pomocí otázek se dítěte ptejte, jak se dané zvíře cítí, jakou má energii, co ho bolí, trápí atd. Tak se přeneseně dozvíte, jak se cítí vaše dítě a jaké má případně problémy.

 

Někdy máme pocit, že je vše komplikované a nemáme řešení.

Důležité je jít dál a nečekat až nám problémy přerostou přes hlavu.

A i k tomu jsou karty určeny.

Vaše zkušenosti s kartami Magická poselství zvířat

Karty od Janičky jsou jedinečné svým zpracováním a láskou, která byla do nich vložena. Nesmírně mě baví karty si jen tak jednu po druhé prohlížet a navnímávat energii vyobrazených zvířat.

Pokud kartu vědomě vyberete, je velice zajímavá charakteristika vybraného zvířete, ve které se skrývá zrovna to téma, jenž právě řešíte. Nejednou mi charakteristika daného zvířete pomohla a ukázala směr nové cesty.

Syn (8 let) si vybírá kartu každý den, naplňuje ho číst si popis a hledat v něm, co ho ten den čeká. Někdy provozujeme i to, že si kartu zvířete kdokoli vybere a pak si ji opřeme na parapet o okno u vchodových dveří tak, abychom měli kartu při příchodu i odchodu na očích, v takovém případě měníme dle nálady.

Jednoznačně mohu říct, že karty mají díky jejich autorce tak krásnou energii, že je doporučuji úplně všem, klidně jen na každodenní prohlížení, protože i tehdy vás nesmírně obohatí o pozitivní energii.

Eva Mahrová

Manažerka klíčových zákazníků

 

Karty jsem pořídila, protože se mi moc líbil jejich design a chtěla jsem mít své vlastní zvířecí karty. Využívám je ke společné chvilce s dcerou, kdy si každá vytáhneme jednu kartu, přečteme si, co karta sděluje a pak se bavíme o tom, co si z popisu každá z nás vzala.

Překvapilo mě, že popis obsahuje velmi zajímavé informace o samotném zvířeti a krásně je pak vidět souvislost, slabé a silné stránky zvířete. Moc mě baví povídat si o denních souvislostech s vytaženou kartou a co nám zvířátko chce sdělit a předat. Jsem nadšená, že to baví i moji dceru a oproti jiným zvířecím kartám, mě právě baví ten styl popisu, který je pro mě snadno pochopitelný. Žádné složité texty.

Super je i kompaktní krabička a karty na omak jsou boží. Myslela jsem, že si je všechny prohlídnu najednou, ale 72 karet?! Rozhodla jsem se nechat vždy překvapit novým vytaženým zvířátkem.

Pavla Polymnia

Vědomá komunikace se psem, www.psisouvislosti.cz

Krásný den Jani. Chci poděkovat za úžasné karty. Koupila jsem je původně dceři . Ale používáme je všechny. Jsou krásně zpracované. Každá karta má své vysvětlení a po přečtení popisku karty se vždy zamyslím a usměji nad jejich pravdivostí . Jsou skvělým uvědoměním. Moc děkuji.

Alena Duráníková

Karty Magická poselství zvířat od mé kamarádky Jany používám pravidelně a ráda. Ráda s kartami  pracuji při úplňku a novoluní a poselství zvířat vždy krásně charakterizuje téma, kterým se následujících 14 dní zabývám, medituji o něm, pozoruji je a aplikuji rady v každodenním životě. A musím, říct, že to prostě “sedí” :). Často karty také používám jako poselství na závěr při svých individuálních konzultacích s klientkami. A i jim se výklad velmi líbí a vhodně doplňuje téma terapie. Moc se mi líbí i grafické zpracování a obrázky na kartách jsou prostě nádherné, originální i magické.

Sarah Dea

terapeutka, www.lunarnizena.cz

Jani, karty jsou moc krásné, precizně vytvořené. Když jsem dělala výklad, tak mě to vždy nasměrovalo a vyšlo. Podobný princip jako tarot. Moc dobře se mi s nimi pracuje. Děkuji.

Markéta Janatová

úřednice

Vstupte do e-shopu Z větrné hůrky a vyberte si!!!