Datum a čas
27.3.2023
od 17:00 do 18:30

Rezervace
Zvu vás na umělecký workshop kreslení víly, která vám pomůže zharmonizovat vaši 1 čakru. Dozvíte se, co jsou to čakry a kde se nacházejí. v úvodu si představíme naše energetická centra, nebo-li čakry. Ukážeme si, kde se na těle nacházejí, jakou mají barvu a k čemu se vztahují. Řekneme si, jak se projevuje nerovnováha čaker. Před kreslením si uděláme krátké prodýchání jednotlivých čaker. Každý účastník si vybere jednu vílu a tu si vybarví pastelkami. K dispozici bude 12 víl – 7 víl- 7 základních čaker + 1 víla -1 čakra uší vedlejší + 4 víly – 4 roční období (jaro, léto, podzim, zima). Vezměte si prosím své pastelky.

Místo konání

Divadlo GONG

 

 

Jana Heidenreichová

Jana Heidenreichová

Jsem kinezioložka, umělkyně a badatelka lidské duše. Pomocí jedinečné metody kineziologie One Brain pomáhám lidem nalézt příčiny jejich problémů a jemně a účinně je odstranit tak, aby byli v životě spokojení, posunuli se dál, byli zdraví, měli fungující vztahy a mohli si splnit své sny.

Jsem autorkou mnoha mandal, obrázků a vykládacích karet Magická poselství zvířat přečíst zde>>>. E-booku zdarma Každý měsíc má svou vílu přečíst zde>>>. E-booku zdarma 7 kroků k rovnováze čaker přečíst zde>>>. Můj příběh si můžete přečíst zde přečíst zde>>>.